6796789647329

آرمین گرمرودی

مدیر عامل شرکت توسعه کسب و کار پینار

سلام، من آرمین گرمرودی هستم. یه عاشق پرشور کارآفرینی و همیشه در جستجوی چالش‌های تازه. به عنوان مدرس بازاریابی دیجیتال، دوست دارم تجربیات و دانشی که تو این سال‌ها کسب کردم رو با دیگران به اشتراک بذارم و با هم رشد کنیم. برام مهمه که هر روز یه قدم، هرچند کوچیک، به سمت نوآوری و خلاقیت بردارم و دنیای اطرافم رو با ایده‌های نو زیباتر کنم. پس بیاید با هم در این سفر همراه باشیم و لحظه‌ها رو تبدیل به خاطراتی ناب کنیم.

آدرس ایمیل

armin.garmroudi@gmail.com

شماره تماس

09227063794

تلگرام

armingarmroudi@

بیوگرافی

درباره آرمین بیشتر بدانید

من آرمین گرمرودی هستم، یک عاشق واقعی دنیای بازاریابی و فروش دیجیتال. تجربه‌ام به عنوان مدیر عامل شرکت توسعه کسب و کار پینار، بنیان‌گذاری هاستینگ آذر وب، و مشاوره در معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری، همراه با دوران مدیر ارشد دیجیتال مارکتینگ در شرکت imedianet کانادا، سفری بوده است که مرا از مرزهای ایران فراتر برده و به من اجازه داده تا با افراد و فرهنگ‌های متنوعی ارتباط برقرار کنم.

در دانشگاه، به دنبال مدرک کارشناسی ارشدم در مدیریت کسب و کار با گرایش فناوری رفتم و توانستم در 3 دوره مسابقات وبلاگ‌نویسی کشور، به عنوان نفر اول بدرخشم. این افتخارات، نشان‌دهنده عشق و تعهد من به این حرفه است.

علاقه‌مندی‌های من به دیجیتال مارکتینگ و کارآفرینی، بیش از هر چیزی، انگیزه‌ای برای یادگیری و به اشتراک‌گذاری دانشم با دیگران است. مهارت‌هایی که در طول سال‌ها در دیجیتال مارکتینگ، توسعه کسب و کار، بازاریابی و مذاکره کسب کرده‌ام، ابزارهایی هستند که به من کمک می‌کنند تا در این مسیر پیشرفت کنم.

اما چیزی که واقعاً مرا به پیش می‌برد، فلسفه‌ام در زندگی است: کمک به کسب و کارها در هر کجای ایران که باشند تا بتوانند خدمات خود را در سطح کشور ارائه دهند. این انگیزه، بخش بزرگی از آنچه که من را در مسیرم هدایت می‌کند، است.

و اکنون، با افتخار می‌گویم که مولف چندین کتاب در زمینه بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ هستم. نوشتن این کتاب‌ها فرصتی بوده است تا دانش و تجربیاتم را به شکلی پایدار با جامعه‌ام به اشتراک بگذارم، و امیدوارم که تاثیر مثبتی بر روی کسانی که به دنبال رشد در این حوزه‌های هیجان‌انگیز هستند، بگذارد.

دوره های منتشر شده

از دست ندهید!